Відновлення відсутнього зуба проводиться декількома способами. Найкращою альтернативою на сьогоднішній час є дентальна імплантація.

Імплантація зуба можлива при наявності сприятливих умов, а саме:

  • достатній об'єм кісткової тканини;
  • відсутність в прилеглій області запальних процесів;
  • відсутність важкої соматичної патології та алергічних реакцій на матеріал імплантату.
У місці майбутнього імплантату формується в щелепі отвір певної глибини і форми, в який вкручують імплантат (аналог кореня зуба). Через кілька місяців на нього можна буде встановити коронку. При цьому сусідні зуби не задіяні в цю конструкцію.

Інший варіант — мостовидна конструкція. Це незнімна ортопедична конструкція, що представляє собою кілька з'єднаних в ряд штучних зубів. Вона фіксується на опорні зуби, розташовані по обидва боки від зруйнованих зубів. Слід зазначити, що в цій ситуації опорні зуби необхідно обпилювати на товщину майбутньої коронки.

Адгезивна фотополімерна мостовидна конструкція можлива при відсутності одного зуба, якщо збережені сусідні. Відсутній зуб нарощується між сусідніми з використанням армуючої скловолоконної або металевої балки. Вся робота виконується за одне відвідування з фотополімерного композиту. При цьому опорні зуби немає необхідності обпилювати і депульпувати.

При множинній відсутності зубів виготовляють знімні протези або умовно знімні конструкції з опорою на імплантати.

Лікарі нашої клініки
Головний лікар вищої категорії
Лікар-стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог-хірург
Лікар-стоматолог-ортопед, гнатолог
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист
Лікар-стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог