Щоб ви мали рівні зуби і красиву посмішку, наші лікарі-ортодонти виконують комплексне ортодонтичне лікування — проводять виправлення неправильного положення зубів, коригують естетичні та функціональні недоліки прикусу, усувають аномалії зубощелепної системи, а також готують зуби пацієнта до протезування або імплантації.

Виправлення прикусу зубів - це не тільки естетичне виправлення зубного ряду, а й важливе стоматологічне лікування. Справа в тому, що аномалії прикусу створюють нерівномірне навантаження на зуби і призводять до наступних ускладнень:

 • рухливість зубів
 • відколи та стертість зубів
 • оголення шийок зубів
 • пересування зубів з утворенням щілин між ними
 • підвищений ризик захворювань пародонту і карієсу
 • порушення симетрії профілю обличчя
 • головні болі

Найефективніший спосіб ортодонтичного лікування - фіксація брекет-систем. Але є інші методи ортодонтичного лікування.

Ми проводимо апаратне і хірургічне ортодонтичне лікування.
Ми проводимо апаратне і хірургічне ортодонтичне лікування.

При апаратному лікуванні прикус коригується знімними і незнімними ортодонтичними конструкціями: брекетами, пластинками, капами. Вони відмінно справляються з вирівнюванням зубів і нормалізацією співвідношення зубних рядів.

Хірургічний метод застосовується при сильній деформації зубних дуг і вираженій диспропорції верхньої або нижньої щелеп. Після операції обов'язково проводиться корекція брекет-системами. Також в рамках хірургічного втручання можуть видалятися “зайві” зуби. Це потрібно, щоб звільнити в зубному ряду простір. У деяких випадках потрібно підрізати вуздечку язика та губ.

Коригувальні конструкції ділять на дві великі групи
1
Знімні коригувальні конструкції

До них відносять пластинки, капи та трейнери. Вони часто застосовуються для корекції аномалій прикусу у дітей. Можуть використовуватися на молочних зубах. Дорослим вони допомагають виправити незначні дефекти.

2
Незнімні коригувальні конструкції

До цієї групи відносять всі види брекет-систем: металеві, керамічні, сапфірові і інші. Вони можуть бути вестибулярними і лінгвальними. Перші кріпляться на передній частині зубів, другі - розташовані з внутрішньої сторони зубів і не помітні при спілкуванні.

Етапи лікування
Етапи лікування
 • На першому прийомі ортодонт оцінює стан зубів і м'яких тканин, прикус, стан скронево-нижньощелепного суглобу, виявляє наявні порушення.
 • Проводиться рентген-дослідження щелеп.
 • На основі зібраних даних ортодонт обирає метод лікування, підбирає відповідний коригуючий апарат.
 • Перед встановленням корегуючих конструкцій обов'язково проводиться санація ротової порожнини та професійна гігієна.
 • Контроль перебігу лікування у ортодонта, коригування конструкції.
 • Зняття конструкції.
 • Закріплення результату.

Після закінчення лікування необхідно утримувати досягнуте положення зубів і щелеп за допомогою ретейнерів чи кап. Крім того, можливо, знадобиться відновлення анатомічної форми зубів реставраційним методом або мікропротезуванням.


Термін ортодонтичного лікування залежить від початкової ситуації і корегуючої системи, яка застосовується. Це досить тривалий процес, який вимагає терпіння і наполегливості не лише від лікаря, але і від пацієнта. Адже головне це результат, який необхідно зберегти на довгі роки! Для цього Вам необхідно активно допомагати лікарю і слідувати його порадам і рекомендаціям.

Наші лікарі проводять лікування пацієнтам різного віку. У дітей цей процес проходить швидше. У дорослих корекція проходить трохи довше і складніше, так як зубощелепна система вже сформована.

Ціни на послуги
Послуга Вартість, грн
Металева брекет-система (1 щелепа)
20 790
Керамічна брекет-система (1 щелепа)
28 650
Сапфірова брекет-система (1 щелепа)
31 790
Контрольний огляд при лікуванні незнімною апаратурою
від 880
Ортодонтична знімна пластинка
від 9 000