Ми - команда професіоналів у всіх сферах стоматології, покликані дарувати здорові білосніжні посмішки своїм пацієнтам. Сотні дипломів, десятки міжнародних сертифікатів та нагород, висококваліфіковані фахівці, новітні технології та сучасне обладнання роблять «Лілія Естет» однією з найбільш провідних стоматологій.

Спільна, командна робота дозволяє ефективно вирішити будь-які стоматологічні задачі. Саме комплексний підхід дає можливість отримати відмінний результат — красиву і здорову посмішку на довгі роки.

В клініці працюють найкращі професіонали - призери конкурсів, заслужені лікарі України, кандидати медичних наук, opinion-leaders.

«Лілія Естет» була створена в 2002 році лікарем стоматологом Доброскок Ліліаною Олексіївною. "Якість та довговічність" - головний девіз засновниці, який став принципом роботи кожного співробітника. Ліліана Олексіївна об'єднала найкращих фахівців та організувала їхню командну роботу на благо кожного пацієнта.


Свій досвід, професіоналізм та любов до пацієнтів вона передала доньці — нині головному лікарю Бойко Людмилі Станіславівні, а потім і онуці, заснувавши, таким чином, сімейну справу, справу декількох поколінь.

Вже більше 20 років ми успішно розвиваємося, вдосконалюємо наші знання і розширюємо спектр послуг. За ці роки ми отримали бездоганну репутацію та тисячі задоволених пацієнтів.


В 2020 році «Лілія Естет» повністю оновилась — ми відкрили нову, сучасну стоматологію. Ми обирали кожну деталь інтер'єру, замовляли нове найсучасніше обладнання з усіх куточків світу.

Нині ми працюємо для вас використовуючи найкращі сучасні методики і технології, матеріали найвищої якості.

Головний лікар — Бойко Людмила Станіславівна

Бойко Людмила Станіславівна — головний лікар - сертифікований opinion-leader (тренер) компанії Ivoclar Vivadent, лектор з художньої реставрації в Україні і за кордоном. Переможець українського півфіналу з художньої реставрації фронтальних зубів у міжнародному конкурсі професійної майстерності "ПРИЗМА – ЧЕМПІОНАТ — 2001". Переможець Чемпіонату стоматологічної майстерності України-2013 у номінації терапевтична стоматологія «Пряма реставрація». Учасник всіх навчальних семінарів «Дент-Арт» з 2000 р. Навчалась прямій реставрації на курсах С.В. Радлінського (м. Полтава). Пройшла курси по прямій і непрямій реставрації зубів у Дідьє Дічі (Швейцарія), Доменіко Массіроні (Італія) і Даніеля Рондоні (Італія). Має понад 180 сертифікатів і дипломів.

Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-стоматолога-терапевта, лікаря-стоматолога-ортопеда. Закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця в 1998 році . Веде терапевтичний прийом, виконує найскладніші реставраційні роботи та мікропротезування. Займається відбілюванням зубів. Успішно лікує пародонтит.

Первинну консультацію проводить головний лікар разом з керуючим терапевтом, який потім супроводжуватиме вас протягом повного циклу лікування

Чому обирають нас
Досвід та професіоналізм

Проводимо лікування, протезування та хірургічні операції будь-якої складності. Всі фахівці мають високий рівень кваліфікації, володіють передовими методиками і технологіями.

Безпека та стерильність

Основним пріоритетом для нас є захист від інфекцій. Кожен інструмент проходить повний цикл стерилізаційної обробки — термодезінфекцію, ультразвукову очистку, автоклавування.

Ювелірна точність

Для контролю якості використовуємо мікроскоп та бінокуляри. Це невід'ємна частина проведення всіх сучасних стоматологічниx процедур. Завдяки цьому лікарі діють з ювелірною точність.

Гарантія якості

На кожну проведену процедуру надається гарантія, умови якої залежать від дотримання всіх приписів лікаря, профілактики та регулярної гігієни порожнини рота.

Сучасна стоматологія, оснащена новітнім обладнанням
Сучасна стоматологія, оснащена новітнім обладнанням

Лілія Естет” — це сучасна стоматологія, оснащена новітнім обладнанням для всіх лікувальних процесів і етапів стерилізації. Ми використовуємо найкращі сучасні методики і технології, матеріали найвищої якості. Ми проводимо функціональну діагностику та сканування зубів для найточнішого 3D планування майбутньої роботи. Проводимо лікування суглобових дисфункцій.

Лікарі нашої клініки
Головний лікар вищої категорії
Лікар-стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог-хірург
Лікар-стоматолог-ортопед, гнатолог
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист
Лікар-стоматолог-ортодонт
Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог
Лікар-стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист