Профілактика карієсу та гігієна
Профілактика карієсу та гігієна

Здоров'я зубів і краса посмішки, в першу чергу, залежать від ретельної гігієни порожнини рота та ефективних стоматологічних профілактичних заходів, які дозволяють поліпшити стан зубів і ясен без застосування методів терапевтичного або хірургічного лікування.

Карієс - першопричина багатьох стоматологічних захворювань. Тому профілактика карієсу зубів - це основне призначення гігієнічних заходів, як домашнього, так і професійного виконання. Дуже важливо, щоб вони проводилися регулярно та комплексно:

 • домашня гігієна — щодня
 • професійна гігієна зубів в стоматології - не рідше, ніж раз на пів року
 • раціональне харчування
Гнатологія та функціональна діагностика
Гнатологія та функціональна діагностика

Гнатологія - відносно молодий напрямок, що вивчає діагностику та лікування хвороб скронево-нижньощелепного суглоба, лицьових та жувальних м'язів, а також дефекти зубних рядів, пов'язані з неправильним прикусом.

Від цього залежить симетрія обличчя, правильна робота всієї зубощелепної системи, якість пережовування їжі. Досить часто гнатолог працює спільно з остеопатом, тому що в нашому організмі тісно взаємопов'язані всі елементи опорно-рухового апарату.

Художня (естетична) реставрація
Художня (естетична) реставрація

Стоматологія “Лілія Естет” орієнтована на максимальне збереження тканин зубів пацієнта. Одна з методик відновлення зубів, яка дозволяє без використання коронок або вінірів домогтися високого естетичного результату, - є пряма художня реставрація. Процедура проводиться за одне відвідування новітніми фотополімерними матеріалами.

Для нас важливо повернути не тільки естетичну привабливість зубів, а й відновити їх функціональні властивості.
Звичайне пломбування відновлює опорні структури зуба, в той час, як художня реставрація порівнянна з витвором мистецтва. Вона враховує індивідуальні особливості зубів.

Лікування карієсу
Лікування карієсу

Карієс - одне з найпоширеніших захворювань людини. Каріозний процес починається з демінералізації твердих тканин зубів, а потім призводить до руйнування емалі та дентину.

При карієсі, в ротовій порожнині розмножується величезна кількість шкідливих бактерій, які згубно впливають на органи травної системи та навіть серцево-судинної. Тому не варто відкладати лікування карієсу, щоб не допустити можливості розвитку більш серйозних захворювань.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом
Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтичне лікування зубів - це комплекс заходів, направлений на збереження зуба від видалення при ускладненому карієсі. Саме від правильності і своєчасності виконаних дій залежить збереження зуба та продовження терміну його служби. Зуб отримує шанс на друге життя!

Пломбування кореневих каналів вимагає від стоматолога-ендодонтиста високої майстерності і не терпить помилок. Саме тому ми проводимо ендодонтичне лікування виключно під мікроскопом, завдяки чому лікар працює з ювелірною точністю.

Мікроскоп дає можливість отримувати максимально достовірну інформацію і повністю контролювати процес лікування отримуючи високоякісний результат. А також своєчасно виявляти тріщини дна порожнини зуба.

Дентальна імплантація
Дентальна імплантація

Імплантація зубів - вживлення в кісткову тканину спеціально розроблених дентальних імплантатів. Це штучний аналог зубного кореня, виготовлений з міцного біосумісного металевого сплаву (як правило, титану). Імплантати встановлюються на місце відсутнього зуба і використовуються в подальшому для здійснення незнімного протезування. Згодом на імплантати встановлюються коронки або мостоподібні конструкції, а також умовно знімні протези.

Кісткова пластика
Кісткова пластика

Дефіцит об'єму кісткової тканини - це перешкода для проведення різних стоматологічних маніпуляцій, зокрема - для протезування методом дентальної імплантації.

Нажаль, не завжди розміри кісткового гребеня, що залишився після видалення або тривалого носіння протезної конструкції, дозволяють встановити дентальний імплантат у правильному положенні. Частіше не вистачає достатньої ширини альвеолярного гребеня, інколи — і ширини, і висоти.

З метою створення необхідних умов для фіксації дентального імплантата і подальшого адекватного протезування і проводиться нарощування кісткової тканини, яке називається кістковою аугментацією або кістковою пластикою.

Хірургія
Хірургія

Хірургічна стоматологія — один із напрямів стоматології, який вирішує проблеми зубощелепної системи хірургічним шляхом.

Хірургічні операції виконуються в тих випадках, коли вже не можна застосувати методи терапевтичного лікування.


В стоматології “Лілія Естет” ми пропонуємо наступні види послуг:

 • видалення зубів будь-якого виду складності
 • всі види зубозберігаючих операцій: резекція верхівки кореня зуба, ампутація кореня, гемісекція
 • операції з видалення кіст: цистектомія
 • операції з видалення фібром та інших доброякісних новоутворень порожнини рота
 • гінгівопластика – корекція дефектів кістки або ясен
 • установка, видалення імплантатів
Ортопедія (протезування)
Ортопедія (протезування)

Залишитися без одного або декількох зубів може кожен незалежно від віку, статі та соціального статусу. Існує безліч методів по відновленню втрачених зубів. Ми пропонуємо різні варіанти ортопедичних конструкцій, які враховують індивідуальні особливості і дають можливість кожному підібрати ефективне рішення.

Для нас важлива не тільки правильна функція зубощелепної системи, але і Ваша швидка адаптація до протезів, зручність під час їжі та високий естетичний результат.

Ортодонтія
Ортодонтія

Виправлення прикусу зубів - це не тільки естетичне виправлення зубного ряду, а й важливе стоматологічне лікування. Справа в тому, що аномалії прикусу створюють нерівномірне навантаження на зуби і призводять до наступних ускладнень:

 • рухливість зубів
 • відколи та стертість зубів
 • оголення шийок зубів
 • пересування зубів з утворенням щілин між ними
 • підвищений ризик захворювань пародонту і карієсу
 • порушення симетрії профілю обличчя
 • головні болі
Лікування пародонтиту
Лікування пародонтиту

Одним з найбільш поширених стоматологічних захворювань, крім карієсу, є пародонтит.

Багатьом відомі такі симптоми:

 • набряклість
 • почервоніння
 • кровоточивість ясен
 • неприємний запах з рота
 • рухливість зубів
Відбілювання зубів
Відбілювання зубів

Білосніжна посмішка — це показник здоров'я і успішності людини. Не всіх природа нагородила ідеальним кольором зубів, тому відбілювання — це можливість змінитись для тих, хто стежить за своєю зовнішністю.

Крім естетичної складової, процедура має позитивний вплив на здоров'я зубів і ясен. Вона на 100% прибирає патогенну мікрофлору на зубній емалі. Це перешкоджає утворенню карієсу, нальоту і каменів на зубах.

Дитячий прийом
Дитячий прийом

У дітей з'являються молочні зуби протягом перших 4-6 місяців життя. У віці 5-7 років вони починають змінюватися постійними зубами.

Багато батьків упевнені, що молочні зуби лікувати не обов'язково, адже вони все одно випадуть і заміняться постійними. Таке ставлення помилкове.

Емаль молочних зубів тонша, в порівнянні з постійними, тому більш схильна до виникнення карієсу, а вчасно не пролікований карієс у дітей в 99% випадків в майбутньому призводить до пошкодження зачатків постійних зубів.

Знеболення. Седація
Знеболення. Седація

Знеболення - це дуже важливий аспект в лікуванні зубів. Сьогодні існує кілька методів знеболення тканин, які дозволяють зменшити нервове напруження і значно скоротити неприємні відчуття під час лікування.

При лікуванні зубів знеболювання використовується в наступних випадках:

 • непереносимість болю
 • психологічний дискомфорт при знаходженні в кріслі стоматолога, страх перед лікуванням
 • серйозні оперативні втручання: видалення або лікування зубів, вживляння імплантатів в кісткову тканину, проведення будь-яких хірургічних операцій.