Ортопедія (протезування)

Залишитися без одного або декількох зубів може кожен, незалежно від віку, статі та соціального статусу. Існує безліч методів по відновленню втрачених зубів. Ми пропонуємо різні варіанти ортопедичних конструкцій, які враховують індивідуальні особливості і дають можливість кожному підібрати ефективне рішення.

Для нас важлива не тільки правильна функція зубощелепної системи, але і Ваша швидка адаптація до протезів, зручність під час їжі та високий естетичний результат.

Проводимо Т-сканування— комп’ютерну діагностику оклюзії для ідеального змикання верхньої і нижньої щелепи та для забезпечення максимального комфорту пацієнта після протезування

Ортопедичні конструкції
Ортопедичні конструкції

Виходячи з клінічної ситуації, ми виготовляємо знімні і незнімні ортопедичні конструкції на будь-який смак і бюджет:

  • керамічні вкладки, накладки, вініри;
  • безметалеві коронки і напівкоронки;
  • протезування на імплантатах;
  • умовно-знімні протези на імплантатах (all-on-4, all-on-6);
  • знімне і частково знімне протезування (бюгельні, пластинкові, нейлонові протези, протези з біодентопласту);
  • металокерамічні конструкції.

Після ортодонтичного лікування проводимо відновлення зубних рядів шляхом комбінації реставраційних та ортопедичних робіт. Остаточний вибір варіанта лікування визначається спільно пацієнтом і стоматологом-ортопедом.

На час виготовлення постійної роботи використовуються тимчасові ортопедичні конструкції. Завдяки чому пацієнт не відчуває незручностей, пов'язаних з відсутністю зубів.

Ми проводимо лікування і протезування будь-якого ступеня складності. Всі лікарі мають вищу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи, виконують лікування відповідно до європейських стандартів, застосовуючи передові цифрові технології.

3D сканування
3D сканування

Крім традиційних методів, коли лікарі знімають зліпки з щелеп пацієнта, за якими виготовляються гіпсові моделі, наші ортопеди застосовують внутрішньоротовий сканер Medit i500. Інтраоральний стоматологічний сканер використовується для отримання тривимірних зображень порожнини рота у природній кольоровій гамі — зображення зубів та зображення м'яких тканин. Процес сканування дуже швидкий, точний і плавний. 3D візуалізацію зубів отримуємо за кілька хвилин. За допомогою інтраорального сканера створюється комп'ютерна модель порожнини рота до найдрібніших деталей.

Це дозволяє заздалегідь змоделювати посмішку та з високою точністю виготовити коронку чи вкладку, яка буде ідеально відповідати умовам в порожнині рота пацієнта. Таким чином, відтворюється точна копія натурального зуба: колір, форма, мікрорельєф, що робить посмішку природною.

У своїй роботі ми використовуємо лицьову дугу і артикулятор. За допомогою лицьової дуги вимірюється положення щелепи відносно орієнтирів черепа. Ця інформація переноситься в артикулятор у вигляді гіпсових моделей щелеп пацієнта і на підставі цього вивчається робота:

  • скронево-нижньощелепного суглоба
  • рух щелеп
  • функції жування в кожному конкретному випадку
За допомогою цих інструментів виготовляються максимально точні ортопедичні конструкції, з урахуванням не тільки анатомії самих зубів, а також індивідуальних особливостей щелеп по відношенню до кісток черепа.

Фотосупровід всіх етапів лікування вирішує безліч завдань, серед яких діагностика та контроль послідовності лікування.

Ми приділяємо особливу увагу візуальній складовій при плануванні будь-якого лікування. Фотопротокол допомагає досягти високих естетичних результатів. Провести аналіз зубощелепної системи і обличчя. Фотофіксація дозволяє наочно продемонструвати естетику/вигляд зубів на різних етапах роботи.

Стоматолог-ортопед, зубний технік детально вивчають стан зубів і риси обличчя в цілому.

Це особливо важливо при комплексній реабілітації здоров'я порожнини рота.

На всі види робіт ми даємо гарантію 1 рік і повністю впевнені в тому, що за умови дотримання рекомендацій лікаря і регулярної профілактики, пацієнту ніколи не доведеться нею скористатися!

Ціни на послуги
Послуга Вартість, грн
Зняття відбитків С-силіконовою масою
900
Цифрове 3D сканування зубів, 1 щелепа
1 100
Коронка тимчасова
від 950
Коронка металокерамічна
від 5 670
Коронка з прес кераміки
від 9 900
Коронка з прес кераміки (високоестетична)
від 16 600
Вініри керамічні
від 16 600