Якість стоматологічного лікування в однаковій мірі залежить як від кваліфікації лікаря та асистента, так і від матеріально-технічного забезпечення клініки.

Ми використовуємо лише сучасне обладнання та техніку найбільш відомих світових виробників, цифрові технології.

Все це ми обирали для максимально високої якості лікувального процесу та для вашого комфорту.

Стерилізаційне обладнання
Стерилізаційне обладнання

Стерилізаційна - це серце нашої клініки. Дотримання всіх існуючих санітарних норм і правил — це головний пріоритет нашої роботи.

Більшість стоматологій при дезінфекції інструментів досі використовують ручний спосіб обробки. В “Лілія Естет” ми виключаємо будь-які ризики, пов'язані з очищенням інструментів ручним способом, що гарантує виняткову їх стерильність.

Для стерилізації ми використовуємо найсучасніше обладнання: ультразвукову мийку, термодезінфектор MELAtherm 10 (Melag), автоклав DAC Universal (Dentsply/Sirona/Melag) та автоклав для наконечників DAC Professional (Dentsply/Sirona/Melag).

Ми гарантуємо вам безпеку при лікуванні!

Установки
Установки

Німецькі стоматологічні установки Intego (Dentsply Sirona) забезпечують повну оптимізацію робочих процесів, а також комфортність та зручність як для лікаря, так і для вас. Ми вже більше 20 років обираємо саме цього виробника за сторічний досвід у сфері стоматологічного виробництва, розвиток інноваційних технологій та цифрових рішень.

Нахили спинки крісла відповідають руху спини пацієнтів, запобігаючи небажаним ефектам розтягування та стиснення хребта. За ергономічними характеристиками підходить для людей різної статури, зросту та ваги. Зручні для лікування дітей.

Установки мають інтегровану автоматичну систему дезінфекції. Всі поверхні легко очищаються та знезаражуються.

Мікроскопи, бінокуляри
Мікроскопи, бінокуляри

Дентальні мікроскопи американського виробництва Global Surgical та Seiler – лідери у галузі стоматологічної мікроскопії.

Використання мікроскопа та бінокулярів дає багато переваг. Очевидна перевага — це значне покращення візуалізації для ранньої діагностики та лікування, що підвищує ефективність багатьох стоматологічних маніпуляцій, включаючи реставраційні, хірургічні, ортопедичні.

Ендодонтична діагностика та лікування та лікування проводиться виключно під мікроскопом, так як будова зуба і система кореневих каналів має багато мікроструктур, які неможливо вловити неозброєним оком. Мікроскоп дозволяє виявити всі ці нюанси, завдяки додатковому освітленню та збільшенню робочого поля.

Дентальний рентген апарат (радіовізіограф)
Дентальний рентген апарат (радіовізіограф)

Heliodent Plus, Sirona (Німеччина) — цифровий апарат для інтраоральної рентгенографії. Це високотехнологічне, більш безпечне обладнання, порівняно з низькочастотними рентген-апаратами, за рахунок меншого на 30% променевого навантаження. Для обстеження дітей передбачений режим зі зниженою дозою опромінення.

За його допомогою можливо виявити широкий спектр захворювань: карієс, пародонтит на ранньому етапі розвитку, запальні вогнища, одонтогенні кісти, гранульоми, пухлини тощо.

Ренгенологічні знімкі дозволяють детально оцінити стан зубних коренів та каналів, розташування дентальних імплантатів та спланувати подальше лікування та протезування

T-Scan Novus
T-Scan Novus

T-Scan Novus - це система цифрової реєстрації та цифрового аналізу оклюзії, розроблена компанією Tekscan Inc., США.

Комп'ютерна діагностика дозволяє визначити співвідношення верхньої та нижньої щелеп, їх змикання та роботу, а також як верхні та нижні щелепи контактують одна з одною.

Інтраоральний сканер
Інтраоральний сканер

Внутрішньоротовий сканер Medit i500 (Південна Корея) використовується для отримання тривимірних зображень порожнини рота у природній кольоровій гамі. За допомогою інтраорального сканера створюється комп'ютерна модель порожнини рота до найдрібніших деталей.

Це дозволяє заздалегідь змоделювати посмішку та з високою точністю виготовити коронку чи вкладку, яка буде ідеально відповідати умовам в порожнині рота пацієнта. Таким чином, відтворюється точна копія натурального зуба: колір, форма, мікрорельєф, що робить посмішку природною.

П’єзотом
П’єзотом

Variosurg 3 с оптикой LED (NSK, Японія) – так званий «ультразвуковий ніж», який є відмінною альтернативою традиційним методам проведення операцій. Дозволяє провести хірургічні втручання більш ефективно, безпечно та майже безболісно.

Основна перевага п’єзохірургіі - це прогнозований успішний результат проведених операцій.

Фізіодиспенсер
Фізіодиспенсер

Surgic Pro OPT (NSK, Японія) це хірургічний апарат, який використовується для встановлення імплантатів, проведення операцій синус-ліфтингу, видалення екзостозів, корекції альвеолярного відростка перед проведенням протезування тощо.

Має унікальну функцією калібрування крутного моменту, широкий діапазон швидкостей і налаштувань, що дозволяє хірургу використовувати апарат з імплантаційними системами будь-яких виробників.

Бездротовий ендомотор
Бездротовий ендомотор

Інноваційний ендодонтичний мотор Dentaport Tri Auto ZX2, Morita (Япония) застосовується для механічної обробки кореневих каналів усіма типами нікель-титанових обертових інструментів. А вбудована функція апекслокатора (вимірювання довжини кореневого каналу) дозволяє контролювати весь процес з точністю до міліметрів. Це гарантує абсолютно надійні і безпечні результати.

System B,  Obtura ІІ
System B, Obtura ІІ

Це прилади для обтурації (пломбування) кореневих каналів розігрітою гуттаперчею.

System B (SybronEndo, США) призначений для нагрівання та розм'якшення гуттаперчових штифтів та їх обрізки. В кореневий канал вводиться гутаперчевий штифт , і за допомогою плаггера System B, нагрітого до 200°С, зрізається і конденсується в апікальному напрямку.

Решта каналу заповнюється підігрітою до розплавленого стану гуттаперчею під тиском за допомогою спеціального шприца апаратом Obtura II system (Obtura Corp.). Таким чином досягається тривимірне заповнення кореневого каналу, що необхідно для успішного ендодонтичного лікування.

Piezon Master 600
Piezon Master 600

Piezon Master 600, EMS (Швейцарія) - ультразвуковий скейлер з автономною подачею води. Велика кількість насадок для цього апарату та широкий діапазон регулювання потужності дозволяє використовувати його для професійної гігієни, ендодонтії, пародонтології, реставраційних робіт.

Air flow
Air flow

Air flow — у перекладі означає "потік повітря". Технологія створена в Швейцарії. Апарат за допомогою повітряно-водно-порошкової суміші дбайливо видаляє наліт та біологічну плівку з поверхні зубів, а також полірує їх після процедури скейлінгу. Даний метод повертає природний блиск та білизну зубів.

Фотоапаратура
Фотоапаратура

Фотоапарати, об’єктиви, накамерне світло (спалахи), синхронізатори, софтбокси, різноманітні аксесуари — найнеобхідніший набір для проведення фотофіксації.

Фотопротокол — невід’ємна частина сучасної стоматології. Фотосупровід всіх етапів лікування вирішує безліч завдань, серед яких діагностика та контроль послідовності лікування. За допомогою фотофіксації стоматологи та зубні техніки детально вивчають стан зубів і риси обличчя в цілому. Це особливо важливо при комплексній реабілітації здоров'я порожнини рота.

Ми зробимо Вашу посмішку бездоганною, зуби здоровими, а лікування комфортним і безболісним!