Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтичне лікування зубів - це комплекс заходів, направлений на збереження зуба від видалення при ускладненому карієсі. Саме від правильності і своєчасності виконаних дій залежить збереження зуба та продовження терміну його служби. Зуб отримує шанс на друге життя!

Лікування кореневих каналів вимагає від стоматолога-ендодонтиста високої майстерності і не терпить помилок. Саме тому, ми проводимо ендодонтичне лікування виключно під мікроскопом, завдяки чому лікар працює з ювелірною точністю.

Мікроскоп дає можливість отримувати максимально достовірну інформацію і повністю контролювати процес лікування, отримуючи високоякісний результат. А також своєчасно виявляти тріщини дна порожнини зуба, уламки інструментів тощо.

Дентальний мікроскоп до 20 разів збільшує і додатково висвітлює робоче поле.

Ендодонтичне лікування зубів проводиться в наступних випадках:
Ендодонтичне лікування зубів проводиться в наступних випадках:
  • пульпіт (запалення пульпи)
  • періодонтит (запалення оточуючих верхівку кореня тканин) в будь-якій фазі захворювання
  • механічна травма зуба
  • видалення уламків інструментів з каналів після невдалого лікування
  • підготовка зуба до подальшого лікування (за наявності показань)
  • переліковування кореневих каналів

Всі ці процеси в гострому періоді супроводжуються інтенсивним болем, який посилюється від дотику до зуба, можлива поява набряку, зміна кольору зуба. Також можливе підвищення температури прилеглих м'яких тканин , рухливість зубів. Іноді, на яснах утворюється канал для відтоку з місця запалення — нориця.


Метою лікаря-ендодонтиста є видалення запаленої, інфікованої пульпи або старого інфікованого пломбувального матеріалу (при повторному лікуванні) з системи кореневих каналів. Спочатку здійснюється механічна чистка каналу і обробка, потім – його розширення, випрямлення і полірування стінок, для більш глибокого проникнення інструменту. Паралельно проводиться медикаментозна обробка кореневих каналів антисептичними розчинами. Потім канали герметично заповнюються спеціальною пломбувальною пастою та гарячою термопластифікованою гутаперчею. Це біологічно інертний матеріал, який не розсмоктується в кореневих каналах. Запломбований канал закривається тимчасовою пломбою. В подальшому зуб підлягає реставрації або протезуванню.

Переваги лікування кореневих каналів в Лілія Естет
1
Використання мікроскопа

Дозволяє знайти всі кореневі канали, а їх кількість може варіюватися від 1 до 5-7; вчасно виявити тріщину кореня; уникнути перфорації при проходженні каналу; ретельно очистити просвіт каналу від залишків пульпи і старого пломбувального матеріалу; видалити відламки ендодонтичних інструментів або штифти; щільно запломбувати канал на всій його довжині. Таким чином стоматолог проводить більш якісне і прогнозоване лікування, значно знижуючи ризик ускладнень.

2
Сучасні матеріали і технології

Використовуємо новітні ручні і машинні ендодонтичні файли, ендомотори з апекслокаторами (для визначення довжини каналу), іригаційні розчини, що дозволяють правильно сформувати і якісно очистити кореневі канали. Для пломбування каналів ми застосовуємо найдосконаліший на даний момент метод із застосуванням гарячої пластифікованої гутаперчі.

3
Робота з кофердамом

Захищає робочу зону від попадання слини, від проникнення в порожнину рота дезінфікуючих розчинів, що використовуються для промивання каналів, тим самим гарантує безпеку і покращує якість ендодонтичного лікування.

4
Контроль якості лікування

Це невід'ємний етап пломбування каналів. Завдяки Rn- знімкам під час лікування, лікар може виявити ділянки недостатньо щільної обтурації, виявити штифти або залишки силера, виявити уламки файлів і інші дефекти. Знімок після лікування дає можливість переконатися в тому, що все виконано на вищому рівні.

Ми зробимо Вашу посмішку бездоганною, зуби здоровими, а лікування комфортним і безболісним!

Ціни на послуги
Послуга Вартість, грн
Первинне ендодонтичне лікування однокореневого зуба
від 2 780
Первинне ендодонтичне лікування двох кореневого зуба
від 5 200
Первинне ендодонтичне лікування трьох кореневого зуба
від 6 710
Повторне ендодонтичне лікування однокореневого зуба
від 3 800
Повторне ендодонтичне лікування двох кореневого зуба
від 7 300
Повторне ендодонтичне лікування трьох кореневого зуба
від 8 700
Лікування додаткового кореневого каналу
від 960