Дентальна імплантація

Імплантація зубів - вживлення в кісткову тканину спеціально розроблених дентальних імплантатів. Це штучний аналог зубного кореня, виготовлений з міцного біосумісного металевого сплаву (як правило, титану). Імплантати встановлюються на місце відсутнього зуба і використовуються в подальшому для здійснення незнімного протезування. Згодом на імплантати встановлюються коронки або мостоподібні конструкції, а також умовно знімні протези.

Титанові імплантати приживаються в 98-99% випадків. Це біосумісний матеріал, який інтегрується з кістковою тканиною в короткі терміни.

Головні переваги імплантації зубів
Головні переваги імплантації зубів
 • термін служби імплантатів становить 10 і більше років
 • імплантат зростається з кістковою тканиною, виконуючи роль кореня, тому за функціями і відчуттями імплантат повністю замінює рідний зуб
 • не потрібно обточувати сусідні зуби
 • можливість відновити зубний ряд навіть при повній відсутності зубів.

Встановлення імплантатів можливе лише при достатній кількості кісткової тканини. В разі її відсутності проводиться кісткова пластика.

Класична імплантація

Класична імплантація - це найкращий перевірений часом спосіб імплантації. Ще вона має назву - двохетапна, оскільки проводиться в два етапи.

На першому етапі

В кісткову тканину вживлюють імплантати та закривають спеціальною заглушкою. При необхідності, на місце відсутнього зуба встановлюється тимчасова капа або тимчасова мостоподібна конструкція.

Далі починається процес остеоінтеграції (вживлення імплантату в кісткову тканину). Триває цей період 3 - 4 місяці.

На другому етапі

Після повного приживлення імплантатів, вони відкриваються, видаляються заглушки та ставиться формувач ясен, який дозволяє яснам набрати правильну форму. Через 2-4 тижні в імплантат вкручується абатмент і знімаються відбитки з трансферами для виготовлення тимчасової або постійної коронки/конструкції.

Після виготовлення коронки її встановлюють на абатмент або платформу.

На цьому класична імплантація вважається закінченою.

Всі хірургічні маніпуляції і передопераційне діагностичне обстеження ми проводимо з використанням новітнього німецького та японського обладнання. Застосовуємо імплантаційні системи тільки від провідних світових виробників.

Одномоментна імплантація
Одномоментна імплантація

Крім класичної імплантації, можлива імплантація зубів за один день. Одномоментна імплантація — проведення операції з видалення зуба і установки імплантату за одне відвідування, якщо умови дозволяють це зробити.

Існує декілька видів одномоментної імплантації. Вибір конкретного виду залежить від стану кісткової тканини пацієнта. Тільки після проведення ретельного рентгенологічного обстеження лікар порекомендує оптимальний варіант.

Для безпечного та безболісного проведення хірургічних маніпуляцій ми застосовуємо седацію (медикаментозний сон).

Седація (медикаментозний сон) дозволяє зменшити нервове напруження і значно скоротити неприємні відчуття під час лікування. Може використовуватись за бажання пацієнта або за медичними показами (вік старше 50 років, серцево-судинні захворювання тощо).

Наша стоматологія має заслужену позитивну репутацію серед пацієнтів, які залишилися задоволені імплантацією, проведеною у нас.

Протипоказання до імплантації

На жаль, імплантацію можна виконати не завжди, і тому є ряд причин:

 • прогресуючий не пролікований карієс
 • захворювання ясен
 • остеопороз
 • СНІД
 • інфекційні захворювання будь-якої етиології
 • цукровий діабет
 • аутоімунні захворювання
Деякі із зазначених протипоказань є умовними. Це означає, що вилікувавши захворювання, можна проводити імплантацію. Наприклад, санувати порожнину рота, вилікувавши зуби та ясна. Щоб переконатися у відсутності протипоказань, потрібно провести ретельну діагностику на підготовчому етапі процедури.
Ціни на послуги
Послуга Вартість, грн
Імплантація 1-го зуба системою Biohorizons (США)
33 150
Імплантація 1-го зуба системою Straumann (Швейцарія)
38 130
Індивідуальний шаблон для постановки імплантатів
від 4 290