Бойко Людмила Станіславівна
Головний лікар. Лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії, ортопед

Бойко Людмила Станіславівна — головний лікар - сертифікований opinion-leader (тренер) компанії Ivoclar Vivadent, лектор з художньої реставрації в Україні і за кордоном. Переможець українського півфіналу з художньої реставрації фронтальних зубів у міжнародному конкурсі професійної майстерності "ПРИЗМА – ЧЕМПІОНАТ — 2001". Переможець Чемпіонату стоматологічної майстерності України-2013 у номінації терапевтична стоматологія «Пряма реставрація». Учасник всіх навчальних семінарів «Дент-Арт» з 2000 р. Навчалась прямій реставрації на курсах С.В. Радлінського (м. Полтава). Пройшла курси по прямій і непрямій реставрації зубів у Дідьє Дічі (Швейцарія), Доменіко Массіроні (Італія) і Даніеля Рондоні (Італія). Має понад 180 сертифікатів і дипломів.

Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-стоматолога-терапевта, лікаря-стоматолога-ортопеда. Закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця в 1998 році. Веде терапевтичний прийом, виконує найскладніші реставраційні роботи та мікропротезування. Займається відбілюванням зубів. Успішно лікує пародонтит.

 • Стаж роботи: 24 роки
 • Освіта: Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця
 • Спеціалізація: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія
Доброскок Олена Борисівна
Лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії

Професійно виконує реставраційні та ендодонтичні роботи, виготовляє мостовидні конструкції без обпилювання сусідніх зубів за одне відвідування, займається відбілюванням зубів. Виконує лікувальні роботи будь-якої складності. Успішно лікує пародонтит, проводить кюретаж.  Застосовує методику  плазмоліфтінгу при лікуванні різноманітних стоматологічних захворювань.

Закінчила Московський стоматологічний інститут з відзнакою в 1991 році. У період з 1991 по 1992 рр. проходила навчання на інтернатурі за фахом «Терапевтична Стоматологія» на кафедрі терапевтичної стоматології при НМАПО ім. П.Л.Шупика. Двічі проходила курси по прямій реставрації зубів у Дідьє Дічі (Швейцарія).  Учасник всіх навчальних семінарів «Дент-Арт». Постійний слухач стоматологічних симпозіумів та конгресів національного і міжнародного рівня, а також учасник майстер-класів. 

Має понад 100 сертифікатів і дипломів.

 • Стаж роботи: 31 рік
 • Освіта: Московський Медичний стоматологічний інститут ім. М. О. Семашка
 • Сеціалізація: терапевтична стоматологія
Камінський Валерій Валерійович
Лікар-стоматолог-хірург вищої категорії, імплантолог

Успішно проводить операції будь-якої складності: кісткові та м’якотканинні пластики, синус-ліфтинг відкритий/закритий, аугментацію, імплантацію, складні видалення.

В своїй роботі використовує найсучасніші методики, технології, обладнання та матеріали. Постійно вдосконалює свої навички і знання.

З відзнакою закінчив Івано-Франківську державну медичну академію за спеціальністю “стоматологія”, в 1998 році - з відзнакою закінчив магістратуру на кафедрі щелепно-лицевої хірургії Національного університету охорони здоров'я України  імені П.Л.Шупика за спеціальністю “хірургічна стоматологія”.

Кандидат медичних наук, доцент  кафедри щелепно-лицьової хірургії Національного університету охорони здоров'я України  імені П.Л.Шупика, член Української асоціації щелепно-лицевих хірургів, член міжнародної команди імплантологів ITI. Автор і співавтор понад 50 наукових робіт і фахових програм.  Проводить курси з дентальної імплантації. Являється  учасником понад 200 різних симпозіумів, семінарів та конференцій, як в Україні, так і за кордоном.

 • Стаж роботи: 24 роки
 • Освіта: Івано-Франківська Державна Медична Академія; Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика
 • Спеціалізація: хірургічна стоматологія
Диба Богдан Миколайович
Заслужений лікар України. Лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії, гнатолог

Має Вищу кваліфікаційну категорію. Спеціалізується на ортопедичному прийомі – проводить комплексну діагностику, повне анатомічне та функціональне відновлення зубних рядів за допомогою безметалевих коронок, вкладок, вінірів, знімних та умовнознімних конструкцій. Виконує протезування на імплантатах будь-якої складності. Проводить лікування пацієнтів з проблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Володіє такими діагностичними методиками, як конділографія, електроміографія, аксіографія. 

Активно займається науковою діяльністю та приймає участь у міжнародних конференціях і майстер-класах.

У 1998 році закінчив Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця.

 • Стаж роботи: 24 роки
 • Освіта: Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця
 • Спеціалізація: ортопедична стоматологія
Матченко Максим Костянтинович
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист

Професійно займається лікуванням кореневих каналів будь-якої складності під мікроскопом. Успішно лікує пульпіти, періодонтити, одонтогенні кісти, проводить вилучення чужорідних тіл, інструментів з кореневих каналів. Майстерно закриває перфорації, тим самим продовжує життя зуба. 

У 2005 році закінчив національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця.

Учасник міжнародних  та українських  конференцій з ендодонтичного лікування зубів. 

Займається лікуванням каналів зубів з використанням  мікроскопа з 2007 року.

 • Стаж роботи: 17 років
 • Освіта: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
 • Спеціалізація: терапевтична стоматологія
Калініченко Софія Борисівна
Лікар-стоматолог-ортодонт

Успішно проводить профілактику та лікування зубощелепних аномалій у дітей та дорослих з використанням різноманітної  знімної та незнімної ортодонтичної апаратури,  

профілактику ортодонтичних захворювань в ранньому віці. Виконує вирівнювання зубів за допомогою кап (елайнерів). Лікує аномалії прикусу за допомогою брекет-систем (металевимх, керамічних, сапфірових, лінгвальних).

Експерт в області невидимої ортодонтії. 

Сертифікований спеціаліст по індивідуальній  лінгвальній техніці Win appliance.

У 2011 році з відзнакою закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. У 2011- 2013р.р. пройшла навчання в інтернатурі в ЛНМУ ім. Д. Галицького. У 2016 році отримала спеціалізацію по ортодонтії  в  Івано-Франківському національному медичному університеті. Регулярно проходить курси і лекції для підвищення професійного рівня.

 • Стаж роботи: 11 років
 • Освіта: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького; Івано-Франківський національний медичний університет
 • Спеціалізація: ортодонтична стоматологія
Лаліані Ірина Борисівна
Лікар-стоматолог-терапевт-ендодонтист вищої категорії

Веде ендодонтичний прийом пацієнтів - лікування, переліковування кореневих каналів — пульпіту, періодонтиту, лікування одонтогенних кіст, вилучення чужорідних тіл, інструментів з кореневих каналів. Роботи проводить будь-якого ступеня складності. З 2005 року ендодонтичне лікування проводить виключно  під мікроскопом.  

У 1996 році закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію.

У 1997 році закінчила інтернатуру з терапевтичної стоматології при Вінницькому Державному Медичному Університеті. Проходила тематичні навчальні курси і атестації з терапевтичної стоматології при НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Бере участь в конференціях і з'їздах стоматологів-Ендодонтистів. Відвідує міжнародні конференції по стоматології і остеопатії. Володіє англійською, польською та італійською мовами.

 • Стаж роботи: 26 років
 • Освіта: Івано-Франківська державна Медична Академія; Вінницький Державний Медичний Університет
 • Спеціалізація: терапевтична стоматологія
Коваленко Артем Валерійович
Лікар-стоматолог-ортопед

Спеціалізується в області ортопедичної стоматології, виконує всі види протезування. 

Проводить лікування пацієнтів з проблемами скронево-нижньощелепного суглоба. 

Виконує комплексне відновлення зубощелепної системи шляхом встановлення безметалевих коронок, вінірів та коронок на імплантатах.

У 2007 році з відзнакою закінчив Харківський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Стоматологія ортопедична». У 2012 році закінчив Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія» та здобув кваліфікацію лікаря-стоматолога. У період з 2012 по 2014 рр. проходив навчання на інтернатурі за фахом «Стоматологія» на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

У 2014 р пройшов курс по спеціалізації «Ортопедична стоматологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та за результатами навчання отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».

 • Стаж роботи: 10 років
 • Освіта: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика; Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця; Харківський державний базовий медичний коледж
 • Спеціалізація: ортопедична стоматологія
Бойко Людмила Володимирівна
Лікар-стоматолог

Займається лікуванням карієсу, прямими реставраціями та веде пародонтологічний прийом. В 2022 році закінчила інтернатуру в НМУ ім. О.О.Богомольця, заочну частину якої проходила в “Міждисциплінарному дентальному центрі ім. Ю.В. Опанасюка” у відділенні ортопедичної стоматології. Наразі проходить спеціалізацію “Ортопедична стоматологія” в НМУ ім. О.О. Богомольця. “Являючись третьою в поколінні родини стоматологів, відчуваю надзвичайну відповідальність у кожному кроці своєї роботи та бажання регулярно підкорювати нові вершини на шляху створення Вашої здорової посмішки”.

 • Стаж роботи: 2 роки
 • Освіта: Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця
 • Спеціалізація: загальна стоматологія
Багаєва Юлія Вікторівна
Лікар-стоматолог

Веде терапевтичний та дитячий прийом. Професійно виконує свою роботу. Успішно лікує пацієнтів.

В 2003 році закінчила Вищий навчальний заклад “Інститут екології та медицини”за спеціальністю “Стоматологія” і здобула кваліфікацію асистент стоматолога, а в 2008  закінчила цей самий  вищий навчальний заклад“Інститут екології та медицини”та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог. В 2017 році підтвердила звання лікаря в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. 

 Регулярно бере  участь у семінарах.

 • Стаж роботи: 5 років
 • Освіта: Інститут екології та медицини
 • Спеціалізація: загальна стоматологія
Радіонова Софія Романівна
Лікар-стоматолог

Веде терапевтичний та дитячий прийом, проводить професійну гігієну порожнини рота.

В 2011 році Закінчила “Київський медичний університет Української асоціації народної медицини” та здобула кваліфікацію лікар-стоматолог. В 2021 році успішно підтвердила звання лікаря в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.  

Регулярно підвищує професійний рівень.

 • Стаж роботи: 2 роки
 • Освіта: Київський медичний університет Української асоціації народної медицини
 • Спеціалізація: загальна стоматологія
Наші помічники
Головна медична сестра Ельвіда
Головна медична сестра Ельвіда
Адміністратор Людмила
Адміністратор Людмила
Адміністратор Інна
Адміністратор Інна
Менеджер Наталія
Менеджер Наталія
Асистент лікаря Владислав
Асистент лікаря Владислав